Kategorie

Szafy na wymiar , zamówienie

Szafy, szafki, szafeczki… Są potrzebne niemal w każdym wnętrzu. To w nich przechowujesz wszystkie potrzebne Ci na co dzień akcesoria. Niezależnie od tego, czy chodzi o szafki kuchenne czy szafy w sypialni bądź w przedpokoju – znaczenie mają przede wszystkim dwie rzeczy. Po pierwsze – funkcjonalność. Szafa powinna pozwolić na łatwą organizację akcesoriów, dając do nich szybki dostęp w każdej chwili, gdy jest to potrzebne. Po drugie zaś – design. To meble kształtują Twoje wnętrze i nadają mu charakteru. Jeżeli takich właśnie szukasz – wybierz Meble Biko. Stworzymy szafki i szafy na wymiar, o jakich marzysz.

Szafki i szafy na zamówienie: z myślą o Twoich potrzebach

Meble na wymiar to nasza specjalność. Tworzymy je tak, by jak najlepiej wpisały się w potrzeby naszych Klientów: dopasowując się do wnętrza i spełniając oczekiwania funkcjonalne. Wszystkie powstają na indywidualne zamówienie – projekty przygotowujemy za każdym razem od podstaw. Dzięki temu, nasze szafki kuchenne czy też szafy na wymiar stają się niemal drugą skórą wnętrza.

Design i jakość

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w świecie aranżacji wnętrz. To pozwala nam realizować projekty, które tworzą modną, nowoczesną przestrzeń – przyciągając uwagę i zachwycając. Troszczymy się również o jakość wykonania. Nasze szafy na zamówienie, jak i pozostałe meble powstają wyłącznie z najlepszych materiałów. Starannie dobieramy fronty, uchwyty i wszystkie inne elementy – tak, by nasze meble służyły Ci przez lata, zdobiąc i ułatwiając życie na co dzień.

Dlaczego my?

Meble Biko to firma z dużym doświadczeniem, gdy chodzi o meble na wymiar. Zaufało nam już bardzo wielu klientów. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, towarzysząc Ci od projektu, przez produkcję aż po solidny montaż. Efektywnie zagospodarujemy każdy centymetr przestrzeni, pomagając Ci stworzyć nowoczesne i funkcjonalne wnętrze.

Działamy przede wszystkim na terenie miasta Lębork. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Meble Biko