Kategorie

Kuchnie na wymiar, zamówienie

Kuchnia jest miejscem, w którym dużo się dzieje. Przygotowywanie posiłków wymaga umiejętności kulinarnych oraz dobrej organizacji przestrzeni. My zadbamy o tę drugą kwestię. Produkujemy nowoczesne kuchnie na wymiar – meble, które doskonale zintegrują się z wnętrzem Twojej kuchni. Naszym celem jest zapewnienie Ci maksimum wygody podczas wykonywania codziennych obowiązków. Nie zapominamy też o designie. Śledzimy najnowsze trendy aranżacyjne – to one są inspiracją dla każdego naszego projektu. Jednym słowem: jeśli interesują Cię kuchnie na zamówienie, które wymykają się schematom, są eleganckie, funkcjonalne i solidne – nasza oferta to najlepsze rozwiązanie.

Tworzymy kuchnie na wymiar od A do Z

Mała kuchnia w mieszkaniu, duża kuchnia otwarta na salon w domu… każde kuchenne wnętrze ma inną specyfikę. Rozumiemy to – podobnie jak zdajemy sobie sprawę, że każdy klient inaczej organizuje sobie pracę w tym pomieszczeniu. Dlatego nasze kuchnie na zamówienie nie powstają w oparciu o schematy i stereotypy. Każdy zestaw mebli tworzony jest od zera przez zespół doświadczonych projektantów.

Zaczynamy od rozmowy z Klientem oraz obejrzenia przestrzeni kuchennej. Wykonujemy precyzyjne pomiary, jednocześnie poznając Twoje marzenia i plany związane z przestrzenią do gotowania czy wspólnego spożywania posiłków. Kolejny krok to przygotowanie projektu – nasza wizualizacja pozwoli Ci zobaczyć, jak będzie wyglądać Twoja przyszła kuchnia. Masz inną wizję? Nie ma problemu – naniesiemy poprawki tak, by ostateczny efekt pozytywnie Cię zaskoczył.

Nasze meble powstają z najwyższej jakości materiałów. Solidna konstrukcja, szeroki wybór frontów – zarówno nowoczesnych, klasycznych, jak i wpisujących się w modny styl skandynawski czy loftowy pozwalają nam stworzyć zestaw, który będzie pasował do Twojej kuchni niczym rękawiczka do dłoni.

Ostatni etap to montaż. Zadbamy o każdy detal – tak, by nasze meble kuchenne służyły Ci przez długie lata: zdobiąc kuchnię i sprawiając, że przygotowanie obiadu czy wspólne rodzinne gotowanie będzie świetną zabawą.

Chcesz wiedzieć więcej?

Pracujemy głównie na terenie miast takich, jak Lębork, ale jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, po prostu się skontaktuj. Czekamy na Twoje maile i telefony. Z Meble Biko stworzysz kuchnię marzeń!

Meble Biko